WatchGuard TrustRadius Tarafından 2022’nin En İyi ve En Beğenilen Markası Seçildi

WatchGuard, iş teknolojisi için en güvenilir ve itibarlı inceleme sitelerinden olan TrustRadius, G2 Grid ve Gartner Peer Insights’ın değerlendirmesinde takdirleri topladı. TrustRadius’un yapmış olduğu genel değerlendirmede “Best of Awards” ve “Top Rated Awards” başta olmak üzere birçok kategori ödülünün de sahibi olan WatchGuard, ayrıca G2 Grid’in son raporunda da lider siber güvenlik markası oldu.

Birleşik siber güvenlik alanında küresel bir lider olan WatchGuard, siber güvenlik sektörünün en itibarlı inceleme siteleri arasında yer alan TrustRadius, G2 Grid ve Gartner Peer Insights’ın değerlendirmesinde ürün ve hizmetlerini birincilik ile taçlandırdı. Ağ güvenliği, uç nokta güvenliği ve çok faktörlü kimlik doğrulama alanında TrustRadius tarafından değerlendirilen WatchGuard her bir kategoride hem 2022 yılı geneli hem de 2022 yaz mevsiminin, “Top Rated Award, Best Feature Set, Best Relationship” ödüllerinin sahibi oldu. WatchGuard, G2 Grid incelemesinde ise ağ güvenliği ve uç nokta güvenliği kategorilerinde 2022 yılının en iyi ürün lideri ve çok faktörlü kimlik doğrulama kategorisinde de 2022 Yaz mevsiminin en iyi ürün lideri ödüllerine layık görüldü.

En Beğenilen ve En İyi Ürünler Ödülleri WatchGuard’ın

WatchGuard, iş ortaklarının ve son kullanıcı topluluklarının değerlendirmelerinin incelenerek sonuçlandırıldığı Trustradius’un raporunda yer aldığı kategoriler içerisinde ürettiği çözümler ve hizmet kalitesiyle “Best of Awards” ve “Top Rated Awards” ödüllerinin sahibi oldu. Hem 2022 yılının genelinde hem de Yaz mevsimini kapsayan ayrı bir değerlendirmede iş ortaklarının ve son kullanıcılarının olumlu görüşlerine sahip olmanın mutluluğunu yaşadıklarını aktaran WatchGuard Türkiye ve Yunanistan Ülke Müdürü Yusuf Evmez, WatchGuard ürünlerinin gerekli kriterleri en yüksek kalite standartlarıyla karşılayıp, en iyi ve en beğenilen marka olmasının arka planında globaldeki tüm çalışma arkadaşlarının emeği olduğuna dikkat çekiyor.

Gerçek Müşteri Memnuniyetini Karşılayarak Lider Oldu

G2’nin Raporları, gerçek zamanlı müşteri memnuniyeti ve pazar varlığı puanlarını hesaplamak için gerçek kullanıcılardan gelen gerçek incelemelere ve şirket profillerinden toplanan verilere dayanmaktadır. Bu metodoloji aracılığıyla G2, WatchGuard ürünlerinin yüksek performansını ve maliyetinin karşılığını verdiğini onayladı. G2 Grid incelemesinde ağ güvenliği ve uç nokta güvenliği kategorilerinde 2022 yılının en iyi ürün lideri ve çok faktörlü kimlik doğrulama kategorisinde de 2022 Yaz mevsiminin en iyi ürün lideri ödüllerine layık görülen WatchGuard, aynı zamanda G2 Grid üyeleri tarafından verilen “Users Love Us” rozetinin de sahibi oldu.

________________________________________
WatchGuard Technologies, Inc. Hakkında

WatchGuard Technologies, Inc. ağ güvenliği, güvenli Wi-Fi, çok faktörlü kimlik doğrulama, gelişmiş uç nokta koruması ve ağ istihbaratının önde gelen küresel sağlayıcısıdır. Şirketin ödüllü ürün ve hizmetlerine, dünya çapında 250.000’den fazla müşteriyi korumak için 17.000’den fazla güvenlik satıcısı ve servis sağlayıcısı tarafından güvenilmektedir. WatchGuard’ın misyonu, kurumsal düzeyde güvenliği basitlikle her tür ve büyüklükteki şirket için erişilebilir hale getirerek WatchGuard’ı orta ölçekli şirketler ve dağıtılmış şirketler için ideal bir çözüm haline getirmektir. Şirketin merkezi Seattle, Washington’da olup Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Latin Amerika’da ofisleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için WatchGuard.com adresini ziyaret edin.