Softtech ve Cyclone’dan iş birliği

Türkiye’nin öncü teknoloji şirketi Softtech, iştirak şirketi Softtech Asia aracılığıyla, dünyanın önde gelen robotik süreç otomasyonu (RPA) markası Cyclone Robotics ile bir iş birliğine imza attı. Dünya çapında 24 farklı noktada operasyonu bulunan Cyclone Robotics’in Türkiye’deki satış ve hizmet süreçlerini Softtech yürütecek.
Değişen iş yapış süreçlerini yakından takip ederek müşterilerinin rekabet avantajı yakalamasını hedefleyen Softtech, dünyanın en büyük teknoloji merkezlerinden biri olan Şanghay’da bulunan iştiraki Softtech Asia öncülüğü ile bugün globale hizmet veren Cyclone Robotics ile iş birliği gerçekleştirdi. 2015 yılında Çin’de kurulan ve müşterilerine özel iş süreçlerini otomatikleştirmeyi amaçlayan marka, Softtech ile hayata geçirdiği iş birliği sayesinde Türkiye pazarında da büyümeyi hedefliyor.

Hedef müşterilere doğru bir danışmanlık vermek
Şanghay’da bulunan iştirak şirketi Softtech Asia’nın desteğiyle bu iş birliğini hayata geçirmekten oldukça mutlu olduklarını ifaden eden Softtech Genel Müdürü M. Bülent Özçengel; “Yetkinlikleri bu denli yüksek bir ürünün Türkiye’deki satış ve hizmet süreçlerini yürütmekten büyük bir heyecan duyuyoruz. Softtech olarak geçmiş tecrübelerimizden edindiğimiz bilgi birikimimizi Cyclone’un yetkinlikleri ile bir araya getirip müşterilerimizin ihtiyaçlarına fiyat-performans dengesi sağlayarak yanıt vermeyi hedefliyoruz” dedi.

“Yapay zeka desteği ile ihtiyaca göre hızla gerekli dönüşümleri sağlayabiliyoruz”
Türkiye’de birçok robotik süreç otomasyon yazılımı üreten marka olduğunu aktaran M. Bülent Özçengel; “Bugün sektörün geldiği aşamayı değerlendirecek olursak, bu alanda faaliyet gösteren birçok çözüm olduğunu söyleyebiliriz. Cyclone ile hayata geçirdiğimiz iş birliği kapsamında sektörde müşterilerimizin maliyet avantajı sağlamasını hedefliyoruz. Kolay kullanımı, kullanıcı dostu ara yüzü, güçlü entegrasyon alt yapısı ile süreçleri dijitalleştiren bu ürün sayesinde insana bağlı hataları en aza indirerek müşterilerimizin verimliliğini ve karlılığını artırmayı amaçlıyoruz. Bu iş birliği ile birlikte verdiğimiz hizmetin en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesinin ise müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleşebilen, farklılaşabilen yaklaşımımız olduğunu söyleyebiliriz. Güçlü performansı ve yapay zeka desteği ile ihtiyaca göre hızla gerekli dönüşümleri sağlayabiliyoruz. Bu da müşterilerimizi verimlilik ve karlılıkta avantajlı hale getiriyor” dedi.

Gartner, Forrester ve Everest Group tarafından derecelendirilmiş ürün
Şirketlerin iş süreçlerini iyileştirmeyi, verimliliği artırmayı ve operasyonel maliyetleri azaltarak karlılık artırmayı hedefleyen Cyclone Robotics, kurumsal dijital dönüşüme de katkı sağlıyor. Bugün Gartner, Forrester ve Everest Group tarafından da derecelendirilmiş ve önemli bir satıcı olarak tanınmış Cyclone ürün ve çözümleri ile finans, enerji, kamu, perakende ve diğer birçok sektörde müşterilerine hizmet veriyor.