Geleneksel çalışma sistemleri geleceğe Logitech Video Konferans çözümleriyle taşınıyor

İş dünyası alışılagelmiş alışkanlıkların yerini yeni hibrit düzene bıraktı. Yeni düzende kurumlar ve çalışanlar verimliliği artırmak için yeni nesil video konferans çözümlerini tercih ediyor. Geliştirdiği profesyonel ve beklentilere tam anlamıyla cevap veren Logitech, video konferans çözümleriyle esnek ve organize iş süreçlerinde fark yaratıyor.

Kurumların toplantı odalarındaki video konferans sistemleri günümüzde değerini arttırmaya devam ediyor. Çalışanların kesintisiz bir şekilde bir araya gelmesi, verimli iş süreçlerini hayata geçirebilmesi, yüksek performans sunan video konferans çözümleri sayesinde mümkün oluyor. Ocak ayı itibariyle aylık 270 milyonun üzerinde aktif kullanıcıya ulaşan Microsoft Teams ile uyumlu Logitech’in video konferans çözümleri, küçük, orta ve büyük boy toplantı odalarını görüntülü konferans merkezine dönüştürüyor.

Logitech’in yazılım, hizmetler ve Microsoft Teams Rooms sertifikalı donanım ekosistemi sayesinde, çalışanlar ve kurumlar için kapsayıcı video konferans sistemleri geliştirdiklerini belirten Logitech Türkiye Video Konferans Ürünleri Kategori Yöneticisi Kürşat Fatih Masatçı, “Kullanıcılarımız için geleceği şimdiden tasarlıyor ve kullanıma sunuyoruz. Yeni hibrit düzen için en kullanışlı ve uyumlu çözümlerimizle, talep edilen her alanı toplantı merkezine dönüştürebiliyoruz. Odağımız her zaman kullanıcılar olurken, verimliliği en üst seviyeye çıkarmak gibi bir hedefimiz bulunuyor. Kurumlar ve çalışanların video konferans sistemlerinden en iyi şekilde fayda sağlaması ve benzersiz bir deneyim elde etmesi bizim için çok önemli. Esnek çözümlerimiz, Windows veya Android üzerinde Teams Rooms arasında seçim yapılmasına ve ihtiyaçlara göre şekillenerek geçiş yapılmasına olanak tanıyor.” dedi.

Toplantı odası deneyimi Logitech video konferans çözümleriyle farklılaşıyor
Logitech video konferans sistemleri, ihtiyaçlara göre şekillenerek kurumlara en yüksek performansı sunuyor. Microsoft Teams Rooms sertifikalı ürünler sayesinde ekipler arasında iş süreçleri güç kazanıyor. Küçük, orta veya büyük toplantı odaları fark etmeksizin beklentilere cevap veren ürünler, kurulumu kolay ve kullanımı basit şekilde kullanıcıların deneyimine sunuluyor. Microsoft Teams için geliştirilen Logitech toplantı odası çözümleri, Microsoft onaylı mini PC, Right Sense teknolojisine sahip Logitech konferans kamerası, kablo tutuculu PC montajı ve Logitech Tap dokunmatik kontrolör ile önceden yapılandırılmış şekilde kullanıma hazır olarak geliyor. Logitech video konferans ekosistemi, hibrit çalışmanın bütün ayrıcalıklarından yararlanmayı mümkün kılarken, verimliliğin ve kusursuz çalışma deneyimini de farklılaştırıyor.

Logitech, Microsoft Teams sertifikalı ürünleriyle öne çıkıyor
Orta büyüklükteki toplantı odaları için özel olarak tasarlanmış Logitech Rally Bar ve küçük odalar için tasarlanan Logitech Rally Bar Mini, sinema kalitesindeki görüntü ve canlı, net sesin dahil olduğu hepsi bir arada tasarımıyla yeni nesil bir toplantı anlayışını beraberinde getiriyor. Rally Bar ve Rally Bar Mini yüksek görüntü ve ses kalitesi sağlıyor, gelişmiş kablo yönetimiyle konumlandığı mekanda şık bir görüntü yaratıyor. En önemlisi ise artık PC bağımlılığı olmadan kendi işletim sistemiyle çalışıyor, bu sayede yönetimi ve kullanımı daha kolay hale geliyor. Toplantı odalarındaki katılımcıların bilgiye eşit derecede ulaşabilmesi amacıyla geliştirilen yapay zeka destekli bir beyaz tahta kamerası olan Logitech Scribe kurumların ihtiyaçlarına hitap ediyor. Dünyanın önde gelen video konferans platformu Microsoft Teams ile uyum içerisinde çalışan Logitech Scribe’ın, tüm katılımcılara neredeyse aynı toplantı odasındaymış hissini veren bir deneyim yaşatıyor. Hem evden çalışanlar için hem de ofislerde konumlandırmak isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği BRIO 4K web kamerası ve Zone Wireless kulaklıklar da Microsoft Teams sertifikasına sahip.