2K NXTVISION ekran deneyimi sunan TCL TAB 11 satışa sunuldu

Dünyanın en çok ürün satan tüketici elektroniği markalarından ve lider teknoloji şirketlerinden TCL, 11 inç 5:3 en-boy oranlı 2K ekranında daha keskin detaylar ve daha zengin renklerle üstün sinemaskop deneyimi sunan en yeni uygun fiyatlı tableti TCL TAB 11’i Türkiye’de satışa sundu. Gücünü 8000mAh’lik devasa bir bataryadan alan TAB 11, 10 saate kadar çevrimiçi yayın izleme imkânı sunuyor ve canlı HD video görüşmeleri için 8MP geniş açılı bir ön kamera ile donatılmış olarak geliyor. Zarif bir alüminyum yüzeye, ince ve hafif bir tasarıma sahip olan tablette, sürükleyici bir ses deneyimi için Sound Booster kullanan dörtlü hoparlörler kullanılıyor. TAB 11 tabletin sahip olduğu bazı özellikler şunlar:

Daha büyük ekran-gövde oranı ve NXTVISION ile en iyi görsel deneyim
Artırılmış batarya kapasitesi
Hafif ve ultra ince gövde
Piyasadaki en uygun fiyatlı tabletlerden biri
Android 13
Çoklu okuma modları

TCL Communication Avrupa Ürün Direktörü David Derrida yaptığı açıklamada, “TCL’in inovasyona olan bağlılığı ve ekran teknolojisindeki uzmanlığımızla tasarladığımız TCL TAB 11 hem üretkenlik hem de eğlence sunarak tablet deneyimini geliştiriyor. 2K NXTVISION ekranı, sağlam performansı ve olağanüstü pil ömrü TAB 11’i her yaştan kullanıcı için çok yönlü ve güvenilir bir arkadaş yapıyor. Göz Bakımı özellikleri, rahat ve güvenli ekran deneyimi sağlıyor. Böylesine zengin özelliklere sahip ve bütçe dostu bir tableti pazara sunmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

NXTVISION GÖRSEL İYİLEŞTİRME VE GÖZ BAKIMI SUNAN DAHA BÜYÜK EKRAN
TCL TAB 11, 2000 x 1200 piksel çözünürlüğe ve %85 ekran-gövde oranına sahip geniş bir 11 inç 2K ekrana sahip. TCL’in NXTVISION Görsel Geliştirme Teknolojisi sayesinde tablet, daha canlı renkler ve netlikle çarpıcı görüntü kalitesi sunuyor. Ayrıca, rahat bir izleme deneyimi için mavi ışık azaltma, güneş ışığında görüntüleme modu ve karanlıkta görüntüleme modu gibi Göz Bakımı özelliklerini de içeriyor.

TERS ŞARJ ÖZELLİKLİ BÜYÜK BATARYA
Performans açısından 4GB RAM ile güçlendirilen tablet, 64GB ROM depolama alanı sunarak günlük görevler ve eğlence için geniş kullanım alanı sağlıyor. Devasa 8000mAh bataryası ile 10 saate kadar çevrimiçi yayın izleme imkânı sunan tablette, Android ve iOS cihazlar için acil durum güç kaynağı görevi görmesine olanak tanıyan ters şarj özelliği de bulunuyor.

HAFİF VE ULTRA İNCE GÖRÜNÜMLÜ 8MP GENİŞ AÇILI ÖN KAMERA
Avrupa’da Wi-Fi versiyonuyla pazara sunulan TCL TAB 11, eğlencenin tadını evde çıkarmayı tercih eden kullanıcılara da hitap ediyor. Dörtlü hoparlörleri, Sound Booster[1], Dijital Sinema Sistemi ile bas açısından zengin bir ses deneyimi yaşatırken 8MP geniş açılı ön kamerası ile net, canlı HD video görüşmeleri sunuyor. İnce ve hafif bir tasarım ile gelen TCL TAB 11, zarif bir alüminyum yüzeye sahip ve metal gövdede anten boşluğu sorununu çözen yenilikçi bir arka kamera tasarımı kullanıyor. İsteğe bağlı olarak sonradan alınabilen T-Pen ekran kalemi, doğal bir çizim ve yazma deneyimi için 4.096 hassasiyet seviyesi sunarak tableti daha da işlevsel hale getiriyor.

TCL UI VE GOOGLE KIDS SPACE
Android 13 ile çalışan TCL TAB 11’in işletim sistemi büyük ekranlar için optimize edildiğinden cihaz, gelişmiş çoklu görev yetenekleri ve kullanıcı dostu arayüz sunuyor. Google Kids Space özelliği çocuklara uygun bir deneyim yaşatırken TCL kullanıcı arayüzü daha fazla üretkenlik ve çoklu görev için PC Modu ve Kayan Pencere özelliklerini içeriyor.

* Ürün bağlantısı yalnızca Wi-Fi’yi destekler